Regulamin

Regulamin

 1. Sklep internetowy Toysheaven.pl dostępny pod adresem www.Toysheaven.pl prowadzony jest przez firmę Bestsellery.pl, ul. Góralska 6/18 m.10, 01-112 Warszawa, NIP: 510-065-548  REGON: 140403695
 2. Sklep internetowy Toysheaven.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu.
 3. Zakupu może dokonać tylko osoba pełnoletnia, natomiast osoby niepełnoletnie tylko za zgodą opiekuna.
 4. Wypełnienie oraz wysłanie formularza skutkuje przyjęciem zamówienia, o czym Klient jest informowany e-mailem.
  Realizacja zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze w momencie potwierdzenia przez Klienta zamówienia. W przypadku płatności przelewem lub poprzez system platnosci.pl w momencie zaksięgowania wpłaty.
 5. Dostępne formy płatności to przedpłata na konto oraz płatność za pobraniem.
 6. Zatwierdzając formularz zamówienia klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, potwierdza jego znajomość oraz wyraża zgodę na realizację transakcji na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 7. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.
 8. Zamówienie może zostać anulowane przez klienta e-mailowo. Anulowaniu nie podlega zamówienie, które zostało wysłane.
 9. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, zależne od wartości zamówienia oraz wybranej formy płatności.
  Sposób dostawy wybierany jest w formularzu zamówienia.
 10. Przy każdym produkcie pojawia się czas realizacji dla danego przedmiotu. Jest to czas potrzebny na jego wysłanie.
  Uwzględnione są tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie jest realizowane po skompletowaniu całego asortymentu.
 11. W przypadku braku możliwości realizacji całego zamówienia lub jego części Klient jest o tym fakcie informowany emailem. Zwrot wykonywany jest wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego na rachunek krajowy (PL). Nadpłatę Klient może także odebrać w kasie sklepu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Biurem Obsługi Klientów.
 12. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Klient zakupujący towar w naszym sklepie może zniego zrezygnować bez podania przyczyn, w ciągu 10 dni.
  Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek). Towar zwracany należy przesłać na adres: ul. Jaktorowska 3/5 01-202 Warszawa. Zapewniamy zwrot kosztów równowartości ceny towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto podane przez Klienta. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Zwrotowi nie podlega koszt dostawy i odesłania towaru. Zwrot wykonywany jest wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego na rachunek krajowy (PL). W przypadku dyspozycji złożonej przez Klienta o zwrocie przekazem pocztowym lub przelewem zagranicznym, koszty wykonania takiej operacji pokrywa Klient.
 13. Reklamacje. Jeżeli Klient po otrzymaniu towaru znajdzie wady techniczne bądź uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien go odesłać na adres sklepu:
  Bestsellery.pl
  ul. Jaktorowska 3/5
  01-202 Warszawa
 14. Z towarem wadliwym Klient odsyła otrzymaną fakturę VAT. Koszty poniesione przez Klienta związane z odesłaniem wadliwego towaru, sklep zwróci po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji ? najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny pełnowartościowy, jeżeli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu wydawniczego), sklep zwróci Klientowi równowartość ceny zakupionego towaru.
 15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
G: 0 MSN: 0 Y: 0 N: 0 O: 0 S: 0