Teraz nasz sklep z zabawkami w Warszawie się znajduje

Dla klientów, którzy nie chcą czekać zbyt długo na dostawę zamówionych zabawek, zdecydowaliśmy się utworzyć nową opcję – odbiór osobisty. Jest to niewątpliwie udogodnienie przede wszystkim dla mieszkańców stolicy, bowiem nasz sklep z zabawkami w Warszawie swój stacjonarny punkt odbioru zamówionych produktów zlokalizował w samym centrum miasta. Zamówione za pośrednictwem naszej strony internetowej zabawki dla dzieci można odebrać po uprzednim umówieniu się w naszej siedzibie na alei Solidarności. Jeżeli chcesz zatem odebrać szybko puzzle w sklepie w Warszawie, powinieneś skorzystać z naszych usług. Odbiór osobisty zamówionych produktów jest możliwy nawet tego samego dnia bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Odbiór osobisty

Dla wszystkich Klientów z Warszawy oraz okolic udostępniliśmy możliwość wygodnego odbioru osobistego w centrum Warszawy. Odbiór jest możliwy po uprzednim złożeniu zamówienia oraz wybrania jako formy dostawy: odbiór osobisty. Dla odbiorów osobistych dostępna jest możliwość płatności: gotówką lub kartą przy odbiorze zamówienia albo przelewem bankowym.
Uwaga: Po złożeniu zamówienia, gdy zamówienie zostanie skompletowane oraz dostarczone do Punktu Odbioru Zamówień, otrzymają państwo e-maila oraz SMSa z informacją o możliwości odbioru zamówienia.

Punkt Odbioru Zamówień BookMaster
ul. Mordechaja Anielewicza 37, lokal U3
01-057 Warszawa
poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00

Dojazd do przystanku ESPERANTO autobusami linii:
107 - Kierbedzia -> Esperanto
111 - Gocław -> Esperanto
180 - Chomiczówka -> Wilanów, Wilanów -> Chomiczówka
512 - Zacisze -> Esperanto

Jak do nas dotrzeć?

G: 0 MSN: 0 Y: 0 N: 0 O: 0 S: 0